لوله پلی اتیلن pe100 ویژگی های منحصر به فردی مانند مقاومت شیمیایی بالا، مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش، مقاومت بالا در برابر زلزله، انعطاف پذیری بسیار عالی و … دارد. مفهوم  PE در لوله های پلی اتیلن، به معنای ضخامت لوله ها می باشد. بر اساس طبقه بندی انجام شده در صنعت لوله و اتصالات، این محصولات را به چهار دسته ذیل مختلف تقسیم می‌کنند:

انواع لوله پلی اتیلن PE100

لوله پلی اتیلن pe100 یکی از پرکاربردترین انواع لوله ها در صنایع مختلف می باشد. این لوله ها از مواد پلی اتیلن با گرید PE100 ساخته می شوند که دارای ویژگی های منحصر به فردی مانند مقاومت بالا در برابر فشار، انعطاف پذیری، دوام و طول عمر طولانی هستند.

لوله های پلی اتیلن PE100 در انواع مختلفی تولید می شوند که هر کدام دارای ویژگی ها و کاربردهای خاص خود هستند. در این مقاله به معرفی انواع لوله های PE100 می پردازیم.

لوله PE100 بر اساس نوع کاربرد به دو دسته اصلی تقسیم می شود:

لوله های پلی اتیلن PE100 بر اساس نوع نصب نیز به دو دسته اصلی تقسیم می شوند:

مشخصات لوله پلی اتیلن pe‌100

لوله پلی اتیلن PE100 یکی از پرکاربردترین انواع لوله های پلی اتیلن است که از مواد پلی اتیلن با دانسیته بالا (HDPE) ساخته می شود. این لوله ها دارای مقاومت مکانیکی، شیمیایی و سایشی بسیار بالایی هستند و در طیف گسترده ای از کاربردها استفاده می شوند.

دانسیته

950 تا 960 کیلوگرم بر متر مکعب

مقاومت فشاری

20 تا 40 مگاپاسکال

مقاومت کششی

400 تا 600 مگاپاسکال

مقاومت ضربه ای

10 تا 20 ژول بر سانتی متر مربع

مقاومت حرارتی

80 تا 100 درجه سانتیگراد

مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش و خوردگی

خوب

 

مزایای  لوله PE‌100

لوله PE‌100 یک نوع لوله پلی اتیلن است که از مواد پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) ساخته می شود. این لوله ها به دلیل مقاومت مکانیکی و شیمیایی بالا، انعطاف پذیری و عمر طولانی، کاربردهای گسترده ای در صنایع مختلف دارند.

در ادامه به برخی از مزایای  لوله PE‌100 اشاره می کنیم:

کاربرد لوله PE‌100

لوله PE‌100 در کاربردهای زیر مورد استفاده قرار می‌گیرد:

قیمت لوله پلی اتیلن pe100

قیمت لوله پلی اتیلن PE100 در بازار ایران به عوامل مختلفی مانند نوع لوله PE100، اندازه لوله، ضخامت دیواره لوله، طول لوله و کیفیت مواد اولیه بستگی دارد و بر قیمت آن تأثیر می گذارد. 

استعلام قیمت محصولات
جهت اطلاع از قیمت به روز محصولات، اطلاعات زیر را تکمیل کرده و ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار نمایند.