لوله پلی اتیلن یک لوله پلاستیکی است که از موادی به نام پلی اتیلن ساخته می شود و خواص ویژه‌ی پلی اتیلن، مانند مقاومت بالا در برابر خوردگی، انعطاف‌پذیری خوب و عمر طولانی می باشد. قیمت لوله پلی اتیلن به علت نوسان بازار متغیر می باشد، لذا برای اطلاع از قیمت محصولات تماس برقرار نمایید.

طی سالیان اخیر شهراب گستران اروند با تلاش بسیار توانسته است به یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین کارخانجات تولیدی لوله و اتصالات پلی پروپیلن فاضلابی ساختمان منطبق بر آخرین استانداردهای بین المللی تبدیل شود . این شرکت با تحهیز خطوط تولید لوله پلی اتیلن و پلی پروپیلن به پیشرفته ترین دستگاه های روز اروپا ، در حال توان تولید در بخش آب و فاضلاب و گاز را دارا می باشد.

با توجه به نوسانات بازار و تاثیر عوامل مختلفی از جمله نوع گرید و مواد اولیه بر هزینه لوله ها، قیمت لوله پلی اتیلن ثابت نمی باشد؛ برای اطلاع از قیمت محصولات و خرید آنها می توانید با کارشناسان ما با شماره 02140444100 تماس برقرار نمایید و یا فرم استعلام قیمت محصولات را تکمیل و ارسال نموده تا از قیمت محصولات مطلع شوید.

استعلام قیمت محصولات
جهت اطلاع از قیمت به روز محصولات، اطلاعات زیر را تکمیل کرده و ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار نمایند.