درباره ما

درباره تاریخچه شهراب

شرکت تولیدی شهراب گستران اروند  در سال 1379 با استعانت از پروردگار و تکیه بر دانش ، تجربه و پشتکار مدیران و همچنین با کمک نیروهای جوان و متخصص خود به منظور تولید محصولاتی با کیفیت عالی و مطابق با نیاز مشتریان پا به عرصه صنعت لوله و اتصالات پلیمری در کشور عزیزمان ایران نهاد .

طی سالیان اخیر شهراب گستران اروند با اندوختن کوله باری از دانش و تجربه  توانسته است به یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین کارخانجات تولیدی لوله و اتصالات پلی پروپیلن فاضلابی ساختمان منطبق بر آخرین استانداردهای بین المللی تبدیل شود . این شرکت با تحهیز خطوط تولید لوله پلی اتیلن و پلی پروپیلن به پیشرفته ترین دستگاه های روز اروپا ، در حال توان تولید در بخش آب و فاضلاب و گاز را دارا می باشد.

ماموریت شهراب

ماموریت ما انتقال آب شرب سالم و بهداشتی بدون هدر رفت به اقضی نقاط کشور و انتقال فاضلاب بدون نشت در محیط مطابق با موازین بهداشتی و همچنین انتقال گاز بر اساس معیار های ایمنی مورد نظر تایید شرکت ملی گاز ایران در کشور می باشد.

در راستای این ماموریت

  1. معتدقدیم  در قبال جامعه خود مسِولیت داریم ، بنابراین حفظ و افزایش کیفیت محصولات و خدمات را یک اصل اساسی تلقی نموده و با  تداوم کیفیت تعهد خود را به جامعه نشان می دهیم .
  2. معتقدیم در راستای تعهد به جامعه در تبلیغات محصولات و خدمات خود  به مشتریان نباید از دایره صداقت خارج شویم .
  3. معتقدیم دانش و فناوری در عصر فر صنعتی امروز بسرعت در حال پیشرفت است پس باید یادگیرنده باشیم و یکی از مزیتهای رقابتی ما سرعت در یادگیری ما است .
  4. معتقدیم سود باید بین تمام ذینفعان از جمله سهامداران و مشتریان بطور عادلانه تقسیم شود تا سودآوری که ضامن بقاء هر سازمان است استمرار یابد.
  5. معتقدیم بالاترین دارایی شرکت ما مشتریان و نیروی انسانی شاغل در شرکت می باشد.
مزیت شهراب

آزمایشـــگاه شهراب گســـتران اروند مهمترین نقطه برتری این شـــــرکت در مقایســــــه با دیگر تولیدکنندگان اســـــــــت و تجهیزات روز اروپایی در این واحد نصــــــــب شده اند. کنترل و تضـــــــمین کیفیت لوله و اتصـــــــــــــــــــــالات تولیدی شهراب گســــــــــــتران در بخش محصــــــولات ساختمانی، با اتکا به دســــــتگاه های آزمون آب بندی و ضـــربه پذیری آلمانی خود صـــورت مــی گیـــرد. این تجهیـــزات قادرند وضـــــعیت آب بندی مجموعه های مورد آزمون را در فشــارهای عملیاتی مختلف و با دقت بالایی بررسـی کنند. تمامی آزمون های آزمایشــــــــگاه شهراب گســـــــتران اروند مطابق با رویه های استاندارد ملی و بین المللی زیر نظر سـازمان ملی اسـتاندارد انجام مــی گیــرند و در دوره های زمانــی مختلف صحت سنجی می شوند.

این آزمایشگاه کلیه آزمایش های الزامی را برروی مواد اولیه و محصولات نهایی انجام میدهد تا انطباق کامل آنها بر استاندارد های بین المللی را محرز نماید و نتایج آنها را به اطلاع مشتریان برساند.

استاندارد‌ها

استانداردهایی که شهرآب در تولید محصولات رعایت میکند تا شما از خریدتون آرامش خاطر داشته باشید.

استاندارد‌ها

گواهینامه‌هایی برای جذب اعتماد شما در کوشش دریافت آن بودیم